Gizlilik ve Güvenlik


Gizlilik Politikası

Sitemize üye olurken ya da misafir olarak alışveriş yapmak üzere vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler, teslimat ve fatura adresleri, telefon numaraları, vs. başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.


vibeby.comvibeby.com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,vibeby.comvibeby.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler vibeby.comvibeby.com'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. vibeby.comvibeby.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği 

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada “Paypal Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) vibeby.comvibeby.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak Paypal’a aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.
Güvenliğiniz bizim için her zaman birinci önceliktir.


Son Bakılan

No products