OK Computer OKNOTOK 1997 - 2017 (INDIE EXCLUSIVE OPAQUE BLUE VINYL) - Plak

XL Recordings

XLLP868X / 7 Temmuz 2017

Yeni

 ⤷ Plak, Vinyl, 3xLP, Album, Remastered, Indie Exclusive OPAQUE BLUE vinyl
 ⤷ Limited edition of 10,000 / Made In US (NOT EU PRESSING)

Daha fazla detay

Tükendi
  • FİKİR
  • SORU&CEVAP
  • GENEL BİLGİ
  • VIBE ID
  • HKN
  • TESLİMAT SÜRESİ
  • PAKETLEME
  • İADE
 
FİKİR

 - Remastered OK COMPUTER, B-Sides and Three Never Before Released Tracks: “I Promise,” “Lift,” “Man Of War”
 - All material on OKNOTOK is newly remastered from the original analog tapes.

Track Listing

A1. Airbag

A2. Paranoid Android

A3. Subterranean Homesick Alien

B1. Exit Music (For A Film) 

B2. Let Down

B3. Karma Police

C1. Fitter Happier

C2. Electioneering

C3. Climbing Up The Walls 

C4. No Surprises

D1. Lucky D2. The Tourist

E1. I Promise

E2. Man Of War

E3. Lift

E4. Lull

E5. Meeting In The Aisle

F1. Melatonin

F2. A Reminder

F3. Polyethylene (Parts 1 and 2) 

F4. Pearly

F5. Palo Alto

F6. How I Made My MillionsSorunuzu bize gönderin


MAHMUT DEMİRTAŞ   27/12/2017

Bu plağın tekrar stoğa gelmesi için bir tahmini zaman verebiliyor musunuz.

Merhaba 


malesef bu albümü mavi rengi edisyon plak şirkette  tükendi. daha gelmeyecektir.


ilginiz için teşekkürler 


Vaybee 

ibrahim ünalan   15/06/2017

Merhaba ön sipariş ne zaman ve ne kadar acaba?

Merhaba


Geç cevap verdiğimiz için çok özür dileriz. Sistemdeki bir hatadan dolayı mesajınız çok geç düştü. Sorunu çözdük ve ancak görebildik mesajınızı. Sorununu cevapladık kontrol edebilirsiniz.


Plak Şu an stokta. Size geç dönüş yaptığımız için özür dileriz sistemden kaynaklı bir problemden dolayı mesajını yeni görebildik. Dolayısıyla ön sipariş tarihini kaçırmış oldunuz. Ancak bizden kaynaklı sorun olduğu için dilerseniz size indirim kuponunu verebiliriz. Bizim stoklarımızda olan plak Amerika baskıdır Avrupa değil bunu bilmenizi isteriz.teşekkürler


Vayb Bay

Albüm hakkında soru

* Zorunlu Alanlar
Gönder

Soru doğru gönderildi

 
GENEL BİLGİ

Cat. No / Barkod

Biz genel olarak albümlerde katalog numarası kullanıyoruz. Çünkü evrensel olarak bir albümü kontrol etmek için katalog numarası kullanılıyor. Dolayısıyla başka bir sitedeki albüm bilgilerini karşılaştırmak istediğinizde, aynı olup olmadığını katalog numarasıyla kolayca kontrol edebilirsiniz. Fakat Türkçe albümler için, çoğunlukla Türkiye'deki plak üreticileri katalog numarası yerine barkod numarası kullanıyor. Bu durumdan dolayı Türkçe albümler için biz de barkod numarası kullanıyoruz.

Tarihi

Albümler için eklemiş olduğumuz tarihler, albümün orjinal çıkış tarihini değil, plak formatının çıkış tarihini göstermektedir.

Ülke

Günümüzde çoğu plak sadece birkaç ülkede üretilebilmektedir. Çoğunlukla Avrupa'da veya ABD'de. Plaklar bir fabrikada üretilir ve dünya çapında dağıtılır. Böylelikle, üretim yapan ülke bilgileri, eskisi gibi önemli değildir. Discogs'da belirli bir ülke söylense bile, o ülkede üretildiği anlamına gelmez. Örneğin, yeni basılan bir Türk albümü Türkiye'de plak fabrikası olmadığı için Almanya'da bir fabrikada üretiliyor, ancak Discogs'da Türkiye deniliyor.

Ülke bilgisi, albümün orjinal çıkış ülkesine aittir, üretimi aynı ülkede olmayabilir. Bundan dolayı şu an net olarak o albümün hangi ülkede üretildiği bilinmeyebilir.

Gerekli tüm bilgileri vermeye çalışıyoruz, ancak mükemmel değiliz. Bu nedenle, bir şey net değilse, lütfen bu sekmenin yanındaki V.İLGİNC SEKME'sini kullanarak sorunuzu bize iletin.

 
VIBE ID

1. Tüm albümler VIBE ID KART ile birlikte gönderilir.

2. Ön taraf, Sanatçı / Albüm yazılacaktır.

3. Bu kart, ID NO. ve tarihin yanı sıra arşivinizdeki plaklara önemli anılarınızı not etmek için kullanılabilir.

4. 50 adet Kart topladıktan sonra, bunları bize geri göndermeniz rica olunur.

5. Kartlarınızı özel hazırlanmış albümlere yerleştirdikten sonra size hediye bir plak ile geri göndereceğiz.

 
HKN

Featuring Remastered OK COMPUTER, B-Sides and Three Never Before Released Tracks: “I Promise,” “Lift,” “Man Of War”

Rescued from defunct formats, prized from dark cupboards and brought to light after two decades in cold storage... OKNOTOK will be issued June 23 on XL Recordings, coinciding (roughly) with the original 1997 release date(s) of Radiohead’s landmark third album OK COMPUTER.

OKNOTOK features the original OK COMPUTER twelve track album, eight B-sides, and the Radiohead completist’s dream: “I Promise,” “Lift,” and “Man Of War.” The original studio recordings of these three previously unreleased and long sought after OK COMPUTER era tracks finally receive their first of official issue on OKNOTOK.

All material on OKNOTOK is newly remastered from the original analog tapes.

OK COMPUTER was originally released on various dates ranging from May to July 1997. Produced by the band and Nigel Godrich, the album is widely cited as one of the greatest works of Radiohead’s--or any artist’s—catalog and was the first Radiohead record to reach #1 in the UK and to be be nominated for the Album of the Year GRAMMY. 

The album features singles “Paranoid Android,” “Karma Police,” “Lucky” and “No Surprises.” In 2015, The National Recording Registry selected OK COMPUTER to be preserved in the Library of Congress as a recording that has proven “culturally, historically, or aesthetically significant.” 

 
TESLİMAT SÜRESİ

1. Aynı gün Cumartesi ve Pazar hariç Saat 13:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.    

2. 2-5 iş günü Sizin için sipariş veriyoruz, istediğiniz albüme göre temin edilme süresi maksimum 5 iş günü oluyor.

3. Ön Sipariş Lütfen tahmin edilen çıkış tarihinin sadece bir tahmin olduğunu ve kargolama vs. sebebiyle değişebileceğini unutmayınız.

* Eğer siparişiniz ön siparişte olan bir ürün içeriyorsa bütün ürünleriniz ön siparişte olan ürün çıktığı zaman kargolanacaktır. Halihazırda satışta olan ürünlerin daha önce elinize geçmesini istiyorsanız ayrı ayrı sipariş veriniz.

 
PAKETLEME

Korkmayın! Plağınız rahatlıkla size ulaşacaktır.
Plak paketlerimiz, anılarınızı en iyi şekilde korumak için özel olarak tasarlanmıştır.
Bakkal kolilerinden yapılan kutular hakkında konuşmuyoruzAdil olmak gerekirse Amazon'dan daha iyi plak kutularına sahip olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Plak koleksiyonerleri için Amazon kutuları güzel, ancak geliştirilmesi gereken birşeyler olduğunu düşünüyoruz.

Genelde kullanılan plak kutuları ince olduğundan, seyahat sırasında kolayca köşeleri katlanabilir. Daha önce sizin de başınızdan böyle kötü bir deneyim geçmiş olabilir. Bu nedenle bizim tasarladığımız kutular, katlanmaktan korunmak için daha fazla kalınlık ile tasarlanmıştır. Kargoya teslim etmeden önce, daha fazla dayanıklı olmasını sağlamak için değerli anılarınızı balonlu ambalaj naylonu ile örtüyoruz.

Çünkü anılarınız bunu hak ediyor

 
İADE

Albümlerinizi özenle ve dikkatli bir şekilde paketledikten sonra bile, taşıma sırasında albümler zarar görebilir. Kuryeyi kontrol edemesek bile, nakliye sürecinin.
Bizim sorumluluğumuzda olduğunu bilmenizi isteriz.
Albümün hasar gördüğünü fark ederseniz, lütfen albümü açmayın. KUTU ve ALBÜM'ün resmini çekin. Ve Form üzerinden Buraya  bizimle iletişime geçin. 24 saat içinde size geri döneceğiz. Stoklarmızda aynı albümden mevcut ise size tekrar aynı albümü ulaştıracağız. Ancak aynı albümün stoğumuzda olmadığı durumlarda sorunun çözümü konusunda en kısa sürede sizinle tekrar iletişime geçeceğiz.

ALBÜMÜ AÇMAMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. HASAR GÖRMÜŞ ALBÜMLERİN AÇILMASI DURUMUNDA DEĞİŞTİRME VEYA İADE YAPAMAYIZ.

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar: